برنج

برنج هاشمی فریدونکنار, بابل با قیمت و فروش فوق العاده

برنج هاشمی خرید

برنج هاشمی خرید و قیمت فروش و انواع برنج هاشمی از قبیل برنج هاشمی فریدونکنار , برنج هاشمی بابل, برنج هاشمی آستانه, برنج هاشمی لنگرود, برنج هاشمی دودی خرید, برنج هاشمی قهوه ای خرید, برنج لاشه هاشمی خرید, برنج نیم دانه هاشمی خرید, که جزو بهترین های بازار برنج می باشند در مجموعه باران به صورت عمده و خرده به فروش می رسد.

در کل برنج طارم محلی درجه یک فریدونکنار به دلیل اینکه خوب قد می کشند و به اصطلاح پخت می آیند صرفه اقتصادی دارند.

برنج هاشمی فریدونکنار

برنج هاشمی خرید

شهر فریدونکنار به دلیل حاصل خیزی خاک و بارش های فراوان و رطوبت کافی برای کشت برنج بسیار مناسب بوده و محصول به عمل آمده به اعتقاد بسیاری از کارشناسان از محصول برنج سایر شهرهای ساحل دریای خزر با کیفیت تر بوده و آیتم های کیفیتی بیشتری را دارا می باشد.

برنج هاشمی شهر فریدونکنار از نظر عطر و بوی برنج از بقیه برنج های منطقه خوش عطر تر می باشد. همین طور پخت بهتری دارد و قیمت آن مقداری بیش تر است.

برنج هاشمی شهر بابل

برنج هاشمی خرید

شهر بابل در مجاورت شهر بابلسر می باشد و برنج این منطقه نیز مخصوصا برنج هاشمی بسیار معروف است شهر بابل نیز از نظر خاک و آب و هوا مشابهت بسیاری به شهر فریدونکنار داشته و بسیار برای کشت برنج مناسب است آب بندان های بسیاری در این شهر وجود دارد که از جمله آنها آب بندان بزرگ موزیرج, تالاب و آب بندان آغوزبن و … می باشد که این آب بندان ها آب کافی برای کشت برنج و محصولات دیگر کشاورزی در این منطقه را فراهم کرده است.

اهمیت خاک حاصل خیز برای کشت برنج هاشمی

برنج هاشمی خرید

خاک با شرایط مساعد از نظر ریز مغذی ها بسیار مهم است و از موضوعات مهمی برای کشت برنج هاشمی و برنج های دیگر محسوب می شود.

شکل ظاهری برنج طارم هاشمی درجه یک شمال نسبت به نوع صدری کمی کوتاه و چاقتر، جنس گچی، دارای رنگ سفید متمایل به کرم است. عطر و طعم بی نظیر آن باعث شده طرفداران زیادی را جذب خود نماید .

خاک مناطق فریدونکنار و بابل به دلیل داشتن ریز نغذی های مهم برای کشت برنج این خاصیت را دارند که در آنها برنج با ویژگی های کیفی بیشتری به عمل آید.

برنج هاشمی خرید

برنج هاشمی خرید

خرید محصول برنج هاشمی که یک برنج درجه یک با خصوصیات کیفی بالا می باشد بسیار مقرون به صرفه است.

انواع برنج کمی پر محصول که در بازار وجود دارند بسیار کم یاب شده است و این موضوع باعث افزایش قیمت این محصولات گردیده است بازار برنج شمال کشور تحت تاثیر کمبود برنج از انواع مختلف است از فصل برداشت چند ماه گذشته و ذخیره برنج کاسبان بازار کم شده است و قیمت محصولات برنج در حال افزایش می باشد.

افزایش قیمت ها به شکلی بوده است که برنج های پر محصولی نظیر فجر, ندا و شیرودی که قیمت های به اندازه ۱۵ الی ۱۶ هزار تومان بودند و داشتند امروز با قیمت ۲۴۰۰۰ تومان معامله می شوند و قیمت شان بسیار به برنج هاشمی نزدیک شده است در حالی که از لحاظ کیفیت به اندازه آن نمی باشند.

قیمت برای برنج هاشمی به صورت عمده در این مجموعه با قیمت ۲۷۰۰۰ تومان بوجار نشده و با قیمت ۲۹۰۰۰ تومان برای بوجار شده دو الکه می باشد.

 

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *