برنج

پخش عمده انواع برنج اعلی در شمال

پخش عمده انواع برنج

پخش عمده انواع برنج اعلی در شمال کشور با قیمت و کیفیت مناسب و مثال زدنی در شهر بابل که موجودی برنج طارم و برنج هاشمی و انواع برنج کشت اول و دوم و پرمحصول را دارا می باشد. برنج شمال دارای خواص بی نظیری است. برنج شمال با کیفیت را می توانید با قیمت بسیار مقرون به صرفه در این سایت سفارش دهید.

پخش عمده انواع برنج

ظرفیت پخش عمده برنج در شمال

استان مازندران و گیلان از نظر کشت و محصول برنج در رتبه برتر در کشور قرار می گیرد. استان مازندران ۴۵% درصد کشت برنج ایران را دارا می باشد. استان مازندران با دارا بودن ۲۱۴ هزار هکتار زیر کشت اول برنج و حدود ۱۱۰ هزار هکتار زیر کشت دوم و راتون و با تولید سالانه تقریبا ۱۴۲۰۰۰۰ تن شلتوک برنج ۴۵ درصد تولید کل برنج کشور را دارا می باشد.

این ظرفیت بی نظیر این استان را به ظرفیت بی نظیری برای تامین برنج داخل و خارج کشور تبدیل کرده است.
لازم به ذکر است که شهر بابل دارای ۱۹۱ هزار هکتار اراضی کشاورزی و جنگل است که پتانسیل خوبی برای کشت برنج در این شهر وجود دارد و انواع محصولات برنج در مزارع کشاورزی این شهر کشت می شود.

گفتنی است که برنج پرمحصول از محصولاتی است که شهر بابل در تامین و کشت آن رتبه اول را در بین شهر های استان مازندران دارا می باشد.
کشت برنج در شهر بابل در مقام اول در سطح منطقه برخوردار است که پتانسیل بسیار بالایی برای پخش و فروش عمده انواع برنج در این شهر ایجاد می کند.

نه تنها برنج پر محصول بلکه انواع مختلف برنج کیفی قابل مقایسه با برنج کیفی نظیر برنج های مربوط به شهر های دیگر تولید شده و بسیار از نظر کیفیت ممتاز و با قیمت بسیار مقرون به صرفه می باشند.

پخش عمده انواع برنج

تجارت برنج و واردات و صادرات آن 

برنج به صورت سالانه ۷۴۱ میلیون تن تولید می شود و بزرگترین تولید کننده های برنج چین و هند می باشد. البته لازم به ذکر است که بزرگترین مصرف کننده های برنج نیز همین کشور ها می باشند.

سهم کشورمان ایران از تولید سالانه برنج در دنیا تنها ۲ میلیون و نهصد هزار تن برنج می باشد.

کشور مان ایران برای تامین برنج مصرفی خود به واردات برنج نیز وابسته است و به خاطر این موضوع سالانه ۱۳۰۰۰۰۰ تن برنج را وارد می کنیم که بیشترین حجم برنج وارداتی ما از کشورهای هند و پاکستان می باشد.

انواع برنج هندی در کشور ما هم به فروش می رسد و در کشور خودمان انواع برنج دانه بلند هندی و تجارت این محصولات انجام می شود.

برنج ایرانی دارای کیفیت بسیار مرغوبی می باشد و برای صادارات نیز بسیار مناسب می باشد به طوریکه بسیاری از محصول برنج ایرانی به کشورهای همسایه نظیر چین صادر می شود .

گفتنی است که کشور چین یکی از خریداران و واردکنندگان عمده برنج ایرانی می باشد که بسیاری از برنج کیفی ایران توسط این کشور در سال ۹۸ به این کشور صادر شده است.

کشور عربستان و عراق نیز از کشور هایی هستند که واردکننده برنج ایرانی میباشند و ظرفیت بسیار بالایی برای صادرات برنج ایرانی به کشور ها و موقعیت بسیار عالی برای تاجران برنج فراهم نموده است.پخش عمده انواع برنج

پخش عمده انواع برنج

برنج محصولی است که اگر در آن سر رشته کار را داشته با شید و بتوانید برنج ها را از تمییز داده و فرق برنج خوب و بد را بشناسید می توان در آن موفق باشید.
اما برای استارت کار باید با تامین کننده مطمئن برنج در ارتباط باشید. و بتوانید اطمینان کافی داشته باشید.
پخش عمده برنج در بابل در مجموعه باران با بهترین قیمت ها حاضر به همکاری با شما به صورت تضمینی می باشد.

 

 

 

 

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *