برنج

نمایندگی فروش برنج نیم دانه شمال به صورت عمده

فروش برنج نیم دانه

فروش برنج نیم دانه شمال به صورت عمده از نمایندگی فروش برنج نیم دانه شمال و ارسال به همه استان ها و شهر های سراسر ایران با قیمت منصفانه و تضمین کیفیت و اصل بودن محصول با توجه به سفارش مشتری در فروشگاه برنج باران واقع در بابل آغاز شد. اگر مشتری برنج نیم دانه از انواع مختلف هستید با ما ارتباط برقرار کنید.

فروش برنج نیم دانه

تعریف برنج نیم دانه

برنج نیم دانه از شکسته شدن دانه کامل برنج در فرآیند شالیکوبی در کارخانه شالیکوبی برنج حاصل می شود. در طی فرآیند شالیکوبی دانه های برنج شکسته شده و به قسمت های کوچکتر تقسیم می شود. لازم به ذکر است که هدف نهایی تولید برنج نیم دانه نمی باشد و برنج نیم دانه جزو محصولات فرعی شالیکوبی برنج می باشد.
شایان ذکر است برنج نیم دانه در فرآیند شکست در کارخانه شالیکوبی به اندازه های مختلفی می شکند که هر کدام به اسمی نامیده می شود.
انواع برنج نیم دانه شامل موارد زیر می باشد:

  1. ریزه
  2. فیته
  3. چار پاره
  4. لاشه یا سر لاشه

فروش برنج نیم دانه

پروسه ایجاد برنج نیم دانه

پروسه ایجاد نیم دانه برنج به این شکل می باشد که ابتدا محصول شالی برنج که از سر مزرعه با کمباین برداشت شده وارد کارخانه شالیکوبی می شود ابتدا دستگاه خشک کن شلتوک برنج را خشک می کند سپس وارد مرحله پوست کنی و سفید کردن برنج می شود.

در جریان عمل پوست کنی برنج که توسط یک توپ آهنی دندانه دار انجام می شود پوست شلتوک برنج جدا می شود در نهایت برنج از پوست جدا شده وارد مرحله سفید کردن برنج می شود.
پوست کندن برنج باعث شکستن درصدی از دانه های برنج می شود و برنج نیم دانه که محصول فرعی تلقی می شود شکل می گیرد.

فروش برنج نیم دانه

فروش برنج نیم دانه شمال به صورت عمده

مصرف برنج نیم دانه در مناطق مختلف کشور کاربرد دارد شما مشتری عزیز ممکن است در موارد مختلفی احتیاج داشته باشید از برنج نیم دانه برای مصارف آشپزی خود استفاده کنید. اگر مصرف کننده برنج نیم دانه هستید اعم از انواع برنج نیم دانه شامل: برنج نیم دانه هاشمی, طارم , از انواع کشت اول و یا دوم که موارد با کیفیت برنج هستند و به غذای شما عطر و طعمی دلپذیر خواهند داد.
شاید برای شما سوالی پیش آید که چرا ما اصرار بر این داریم که برنج نیم دانه هاشمی و طارم مصرف کنید.
دلیل آن اینست که این اقسام دارای عطری دلپذیر هستند و طعم غذای شما با آنچه که غیر از این باشد بسیار متفاوت خواهد بود.
برای مثال اگر برنج نیم دانه هاشمی را آرد کنید و برای فرنی و یا حلوا مورد استفاده قرار دهید عطری قوی به آن خواهید بخشید و کیفیت غذا از آنچه که بوده در مقایسه با اقسام دیگر برنج بسیار بهتر خواهد بود.

فروش برنج نیم دانه

نمایندگی فروش برنج نیم دانه

اگر مصرف کننده برنج نیم دانه شمال هستید و در جستجوی برنج نیم دانه با خصوصیات کیفی و عطر و طعم دلپذیر هستید ما برنج نیم دانه هاشمی کشت دوم را به شما پیشنهاد می دهیم.

انواع برنج نیم دانه شمال اعم از طارم, هاشمی, و انواع دیگر پر محصول در مجموعه ما بصورت خرید عمده و یا جزئی امکان پذیر می باشد.
در صورت تمایل برای خرید برنج نیم دانه یا لاشه شمال با ما ارتباط برقرار کنید.

 

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *