برنج

نماینده پخش عمده برنج فجر سوزنی شمال

خرید و فروش برنج

پخش عمده برنج فجر شمال با تناژ بالا و قیمت سر مزرعه نمایندگی شهر بابل ، ما قادریم برنج مصرفی فجر شما در تناژ بالا و به صورت عمده تامین نماییم اصالت و خالص  بودن برنج فجر را تضمین میکنیم. با خرید از ما برنج را مستقیما از کشاورز بخرید.

پخش عمده برنج فجر

برنج فجر را چگونه بشناسیم

پخش عمده برنج فجر

برنج فجر دارای ویژگی هایی است که ما را در شناخت آن یاری میکند همچنین تفاوت هایی با سایر ارقام برنج نظیر طارم دارد که ذکر خواهیم کرد.

برنج فجر ظاهری سوزنی شکل دارد یعنی اینکه از دو طرف سوزنی است و رنگ آن شیشه ای یا کریستالی است در حالی که برنج طارم رنگ شیری یا نباتی دارد.

برنج فجر دارای عطر وبوی خوبی میباشد اما عطر و بوی آن به اندازه برنج طارم نیست .

همچنین برنج فجر جزو ارقام پر محصول می باشد و بعد از پخت حتما باید سریع مصرف شود چون بعد از پخت وسرد شدن خشک میشود و نرمی خود را از دست میدهد

در حالی که برنج طارم اینطور نیست و مدت زمانی بعد از پخت و سرد شدن نرمی خود را حفظ میکند.

ویژگی هایی که برنج فجر را برای رستوران و آشپز خانه ها مناسب میکند

پخش عمده برنج فجر

از ویژگی های بارز برنج فجر ظاهر کریستالی و سوزنی بودن دانه آن است و همچنین ویژگی مهم آن اینست که قالب دانه محممی دارد که به سادگی خرد نمی شود.

با توجه به موارد ذکر شده برنج فجر بسیار برای پخت برنج برای رستوران ها و آشپز خانه ها مناسب می باشد چون هم ویژگی های یک برنج مجلسی را دارد و هم قیمت ارزانی دارد نسبت به برنج طارم و غیره از طرفی مشکل خشک شدن بعد از سرد شدن به چشم نمیاید چون معمولا در رستوران برنج گرم سرو میشود. لازم به ذکر است برنج فجر برنج فجر در هنگام پخت نمیشکند در حالی که برنج طارم اگر بند داشته باشد ممکن است این اتفاق برایش بیفتد.

 

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *