برنج

مرکزیت انواع برنج استخوانی شمال

برنج استخوانی شمال

برنج استخوانی شمال در انواع مختلف برنج های با کیفیتی که به هیچ عنوان شکسته نمی شوند. برنج استخوانی چیست و شامل چه انواعی می باشد. آیا برنج واقعی استخوانی وجود دارد؟  نام برنج استخوانی از کجا آمده است؟ سوالاتی از این دست در ان مقاله پاسخ داده خواهد شد.

برنج استخوانی شمال

برنج استخوانی چیست؟

برنج استخوانی یکی از اصطلاحاتی است که برای برنج به کار برده می شود در واقع برنج استخوانی به برنجی گفته می شود که دانه آن به راحتی شکسته نمی شود. اغلب برنج های تازه که توسط  کارخانه های شالیکوبی جدید پوست کنده می شوند این خاصیت را دارند. در واقع اصطلاح برنج استخوانی توسط تاجران بازار بوجود آمده و قدری جنبه تبلیغاتی دارد.

برنج استخوانی شمال

انواع برنج استخوانی

در واقع انواع برنج های تازه شمال و مازندران و علی الخصوص این مجموعه در کارخانه های شالیکوبی مجهز به دستگاه های جدید و مکانیزه پوست کنی شده و دانه های برنج بعد از انجام پروسه مربوطه بسیار سخت و محکم بوده و به راحتی خرد نخواهد شد. انواع برنج ها شامل موارد ی هست که در مقاله های قبلی توضیح داده شد.

انواع برنج پر محصول ممکن است به اسم برنج استخوانی به قیمت گزاف فروخته شود خریدار محترم توجه داشته باشند برنج شیرودی استخوانی همان برنج شیرودی است و نباید به قیمت گزاف برنج فوق اعلا فروخته شود.

برنج استخوانی شمال

فروش برنج استخوانی شمال

فروش انواع برنج استخوانی شمال از جمله برنج هاشمی استخوانی و طارم استخوانی که از ویژگی های این انواع برنج اینست که در هنگام جابجایی کمتر شکسته می شوند و در مجموع بعد از پخت به صورت دانه های کامل در می آیند و دانه های برنج بعد از پخت خرد نمی شوند.
از این رو برنج های استخوانی که در این مجموعه عرضه می شوند این خاصیت را دارند که شکل ظاهری زیبایی به سفره شما می بخشند و مطمئنا از این موضوع لذت خواهید برد.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *