برنج

برنج شمال شیرودی + قیمت در نمایندگی تهران

قیمت برنج شمال شیرودی

قیمت برنج شمال شیرودی, برنج فروشی شمال, برنج شمال قیمت عمده, برنج هاشمی شمال قیمت, برنج مرغوب شمال قیمت, برنج ارزان قمیت شمال, قیمت برنج شمال درجه ۱, قیمت برنج شمال امروز, برنج پرمحصول شمال, پخش برنج شمال, برنج شمال تهران, برنج تازه شمال, برنج اعلای شمال, برنج استخوانی شمال, برنج شمال بهتره یا جنوب؟

قیمت برنج شمال شیرودی

عوامل موثر بر قیمت برنج 

همواره عومل متعددی وجود دارند که بر قیمت تمام شده برنج تاثیر گذارند. یکی از این عوامل اینست که برنج از چه کسی خریده شود. از نمایندگی خودش خرید شود یا از واسطین مختلف در شهر ها
مطمئنا خرید از واسطین بر قیمت تمام شده برنج می افزاید و برنج با قیمت بالاتری به دست مصرف کننده خواهد رسید.

اما عواملی هم هست که به صورت عمومی بر قیمت برنج تاثیر گذار است و شامل افزایش کلی قیمت ها و تورم می باشد.
لازم به ذکر است که در سال جاری به ذلیل کاهش سوبسید های دولت برای خرید برنج خارجی افزایش قیمت کلی را در برنج داشتیم همینطور بیماری کرونا که باعث شده مردم به خرید و انبار کردن خشکبار و مواد غذایی از جمله برنج بپردازند در نتیجه افزایش تقاضا قیمت نیز افزایش داشته است.

اما دلیل دیگری نیز برای آن وجود دارد که مربوط به افزایش هزینه های کشت برنج می باشد.

قیمت برنج شمال شیرودی

قیمت نمایندگی برنج شمال 

ما در نمایندگی برنج شمال برنج را بی واسطه و از تولید کننده به دست مصرف کننده برنج خواهیم رسانید.

قیمت نمایندگی برنج همیشه با قیمت واسطین متفاوت بوده علاوه برآن کیفیت برنجی که ما ارسال خواهیم کرد با برنج های متفرقه متفاوت خواهد بود.

در نمایدنگی برنج ما همیشه سعی بر افزایش کیفیت است که چرا ما سعی در ایجاد اعتماد در نظر مشتری داریم. و محصولات ما خالص و اصل و بدون ترکیب با اقسام بی کیفیت برنج است.

قیمت برنج شمال شیرودی

برنج شمال شیرودی چیست؟

برنج شیرودی از اقسام برنج پر محصول می باشد. اشتباه رایج در برخی از مصرف کنندگان برنج اینست که برنج شیرودی را نوعی از برنج طارم می دانند برنج شیرودی از لحاظ ظاهر دانه هایش بسیار شبیه به برنج طارم است ولی باید در نظر داشته باشید به هیچ عنوان عطر و بوی برنج طارم را ندارد.
برنج شیرودی به دلیل شباهت زیادش به برنج طارم متاسفانه با برنج طارم مخلوط شده و به نام برنج کیفی به مشتری فروخته می شود.

برنج شیرودی عطر و طعم و مزه برنج طارم را ندارد اما می توان از آن در طبخ غذا در مراکز طبخ غذا مثل رستوران ها و آشپزخانه ها و در مراسمات مختلف از آن استفاده کرد.

قیمت برنج شمال شیرودی

نمایندگی برنج شمال شیرودی در تهران

ما در شهر تهران و در همه شهر های ایران به صورت عمده پخش برنج شیرودی را برعهده گرفته ایم لذا در صورت نیاز به این محصول می توانید در هر کجای ایران که هستید سفارش برای برنج شیرودی را داشته باشید.

قیمت برنج شمال شیرودی

قیمت برنج شمال شیرودی

قیمت برنج شیرودی با توجه به توضیحاتی که دادیم به همان عوامل بستگی دارد و طبق متغییر هایی که وجود دارد تغییز خواهد کرد. در حال حاضر قیمت برنج شیرودی به قیمت ۲۴۰۰۰ تومان در مجموعه ما می باشد. برای اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی این محصول کافی است با ما ارتباط برقرار کنید.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *