برنج

قیمت برنج ۲۰ کیلویی محلی شمال از کشاورز

قیمت برنج 20 کیلویی

قیمت برنج ۲۰ کیلویی با قیمت عمده مستقیم از خود کشاورز ما بهترین برنج ها با کیفیت عالی را برای شما از کشاورزان نمونه شمال کشور انتخاب می کنیم و با بهترین قیمت و قیمت عمده در اختیار شما قرار خواهیم داد. برای خرید بی واسطه و مستقیم کافی است تماس بگیرید.

قیمت برنج 20 کیلویی

برنج ۲۰ کیلویی شمال

ما در مجموعه باران انواع برنج

قیمت برنج ۲۰ کیلویی با قیمت عمده مستقیم از خود کشاورز ما بهترین برنج ها با کیفیت عالی را برای شما از کشاورزان نمونه شمال کشور انتخاب می کنیم و با بهترین قیمت و قیمت عمده در اختیار شما قرار خواهیم داد. برای خرید بی واسطه و مستقیم کافی است تماس بگیرید.قیمت برنج 20 کیلویی

قیمت برنج ۲۰ کیلویی

ما در مجموعه باران انواع برنج از کشاورزان شناخته شده شمال که از نظر کیفیت تایید شده هستند را انتخاب کرده و بوجار شده و سورت شده در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهیم.

برنج شمال شامل انواع برنج طارم و برنج های پر محصول که از نظر کیفیت و پخت بسیار عالی هستند و دارای قیمت مناسب هستند. برنج های با کیفیت شمال دارای قیمت بالاتری نسبت به برنج های خارجی هستند ولی اگر کیفیت برنج های شمال را در نظر بگیریم مسئله قیمت آن پوشش داده می شود.

قیمت برنج 20 کیلویی

قیمت برنج محلی شمال

برنج شمال انواع متفاوتی دارد که تشخیص آن احتیاج به تخصص و تجربه دارد در مقابل برنج های خارجی که بسته بندی های مشخص دارد و انواع محدودی دارد.
برای انتخاب برنج با کیفیت و مطمئن شما نیاز دارید که یک فرد با تجربه قبلا آن را برای شما تایید کیفیت کرده باشد. چون ممکن است انواع پر محصول مثل شیرودی و ندا در میان برنج های طارم و هاشمی قاطی شده باشد.

قیمت برنج 20 کیلویی

خرید برنج از کشاورزان

خرید برنج از کشاورزان و یا هر محصول دیگر مطمئنا از خود تولید کننده همیشه هم از نظر کیفیت و هم از لحاظ قیمت خیلی بهتر و به صرفه می باشد مزایای دیگر آن حذف واسطه و بیشتر شدن سود حاصله برای کشاورز می باشد که پیامد حذف دست واسطه می باشد.
ما در مجموعه باران با حذف واسطین خرید مستقیم از کشاورز را برای شما امکان پذیر خواهیم ساخت. جهت خرید می توانید تماس بگیرید و یا فرم  ما را پر نمایید.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *