برنج

قیمت برنج ۱۰ کیلویی در مجموعه باران

قیمت برنج 10 کیلویی

قیمت برنج ۱۰ کیلویی طارم هاشمی در مجموعه باران با قیمت ۲۸۵۰۰۰ تومان به شما مشتری محترم عرضه خواهد شد. انواع برنج که در مناطق شمالی ایران کشت میشود در مجموعه باران در قالب کیسه های ۱۰ کیلویی قابل عرضه است.


مجموعه باران  فروشنده اینترنتی برنج به صورت عمده

مجموعه باران واقع در شهر بابل یکی از شهر های استان مازندران در مجاورت شهر بابلسر و فریدونکنار که از قطب های تولید برنج با کیفیت می باشند. فعالیت خود را به صورت فروش اینترنتی آغاز کرد.

شما میتوانید انواع برنج مورد نیاز خود را به صورت عمده از ما خرید کنید.

قیمت برنج 10 کیلویی

قیمت برنج ۱۰ کیلویی

چرا ویشنهاد میکنیم از مجموعه باران خرید خود را انجام دهید؟جواب: چون ما سالها در کار خرید و فروش برنج فعالیت داشته ایم و در شهر بابل زندگی میکنیم و کاملا تمامی محصولات برنج را میشناسیم وهم فروشندگان و هم کشاورزان منطقه و مستقیما از کشاورز برنج اصل و با کیفیت شمال را با حذف واسطیم با قیمت مناسب در اختیار شما قرار خواهیم داد.

قیمت برنج 10 کیلویی

علت شروع کار مجموعه باران در سایت اینترنتی

علت شرو کار مجموعه در زمینه فروش اینترنتی احساس نیاز مجموعه به دسترسی آسانتر به مشتری های محترم و مصرف کنندمان عزیز کشورمان بود که در شهر های مختلف کشورمان زندگی میکنند و راغب  هستند از محصول برنج شمال در سفره هایشان داشته باشند و از آن بهره ببرند.

بیش تر فروشندگان برنج شمال در شهر هایی مثل تهران اصفهان شیراز و شهر های دیگر اغلب دلالانی هستند که به فروش برنج میپردازند اغلب این واسطین علاوه براینکه باعث افزایش قیمت تمام شده برنج میشوند. ممکن است برنج با کیفیت و خالصی به دست مصرف کننده نرسانند و آن کیفیت باید و شاید را برنج نداشته باشد. به همین دلیل مجموعه ما برای کاهش قیمت و افزایش کیفیت محصول برنج مصرفی مشتریان اقدام به فروش اینترنتی محصولات خود نموده است.

 

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *