برنج

قیمت برنج کیسه ای شمال عمده

فروشگاه برنج در رشت

قیمت برنج کیسه ای در انواع مختلف و بسته بندی های با وزن های مختلف در کیسه های ۱۰ کیلویی و ۲۰ کیلویی و … آماده و قابل عرضه می باشد. جهت سفارش می تواتید تماس بگیرید و یا فرم انتهای صفحه را پر کنید.

قیمت برنج کیسه ایبرنج کیسه ای شمال

اکثر مشتریان برنج برای تامین برنج به صورت عمده به دنبال بسته بندی های شکیل برنج با برند معتبر و قابل اطمینان هستند تا بتوانند از مطمئن ترین فروشنده و با کیفیت ترین محصول ممکن برنج مورد نیاز خود را تامین کنند. بسته بندی برنج و یا هر محصول دیگر نشان دهنده اعتبار و اهمیت صاحب محصول به آن می باشد.

هر چه بسته بندی محصول با کیفیت تر باشد آن محصول را در برابر عوامل مثل رطوبت گرما، سرما، باد و سایر عوامل که ممکن است بر کیفیت محصول در زمان تحویل به مشتری اثر بگذارند مقاوم تر می باشد در نتیجه محصول مورد نظر آسیب کمتری میبیند.

در مجموعه باران سعی می شود بسته بندی هایی با کیفیت و مقاوم نسبت به عوامل مختلف تهیه و برای مشتری محترم ارسال گردد.قیمت برنج کیسه ای

قیمت برنج کیسه ای

قیمت برنج کیسه ای انواع مختلف برنج شمال شامل برنج طارم، هاشمی، شیرودی، فجر و انواع دیگر در این سایت وجود دارد از لینک ها برای ورود و اطلاع قیمت انواع برنج  استفاده نمایید.قیمت برنج کیسه ای

برنج کیسه ای شمال عمده

برنج شمال در انواع مختلف شامل ارقام پر محصول از قبیل: فجر، شیرودی، و ندا و ارقام کم محصول شامل: طارم،  بینام، هاشمی و … در بسته بندی های کیسه ای به قیمت عمده قابل تحویل به مشتریان محترم می باشد.مجموعه ما انواع برنج با کیفیت بالا و بدون ریسک مخلوط بودن با سایر ارقام برنج و بصورت سورت شدت و الک شده بدون خرد و نیم دانه در اختیار شما قرار خواهد داد تا بتوانید خرید لذت بخشی را تجربه کنید.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *