برنج

قیمت برنج شیرودی امروز در بازار بابل و فریدونکنار


قیمت برنج شیرودی امروز در بازار امروز از ۲۱۵۰۰ الی ۲۵۵۰۰ میباشد و این محصول با توجه به نوع محصول در فروشگاه اینترنتی باران قیمت گذرری و تحویل مشتری میشود شما میتوانید برنج مورد نیاز شیرودی خود را در هر مقیاس سفارش دهید.

قیمت برنج شیرودی امروز

قیمت برنج شیرودی امروز

قیمت برنج شیرودی برای معاملات عمده در بازار های دو استان شمالی گیلان و مازندران تعیین می شود و سایر بازار هایی که در آن ها برنج شیرودی به صورت خرده فروشی معامله می شود تحت تاثیر قیمت های تعیین شده در این بازار های بزرگ قرار می گیرند. در استان گیلان بازار های تالش، لشت نشاء، رشت و لولمان هستند که قیمت برنج شیرودی را تعیین می کنند و بزرگ ترین تولید کنندگان برنج شیرودی استان گیلان که شالی این برنج را از مازندران می آورند در منطقه خمام که نزدیک به رشت است و در شهر تالش فعالیت دارند.

در استان مازندران نیز قیمت برنج شیرودی توسط تجار فعال در بازار ساری، آمل و بابل تعیین می گردد و در همین شهر ها و شهر های دیگری همچون نکا و جویبار نیز مقدار زیادی برنج شیرودی تولید می شود البته کشاورزان استان گلستان نیز برنج شیرودی کشت می کنند اما حجم شیرودی تولید شده در این استان بسیار کم است و از طرفی تعداد تجار قوی و تعیین کننده در این استان اندک است در نتیجه قیمت برنج شیرودی در بازار ها و کارخانه های گلستان نیز تابع بازار های دیگر است.قیمت برنج شیرودی امروز

برنج شیرودی و مقایسه آن با سایر ارقام برنج شمال

برنج شیرودی از نوع اقلام پرمحصول برنج است و علت قیمت ارزان این نوع برنج نیز همین است. برنج شیرودی از نظر ظاهری بسیار به هاشمی شباهت داشته و از نظر کیفیت طعم و پخت در حد مطلوب وخوب بوده اما بعد از طارم ،‌ هاشمی ،‌ فجر و علی کاظمی قرار دارد .همچنین استفاده از ان در رستوران های شرکت های صنعتی بزرگ و مراسم و نذری بدلیل به صرفه بودن پیشنهاد میگردد .

لازم بذکر است هر چه قدر زمان ماندگاری این محصول (برنج شیرودی)بیشتر باشد کیفیت ان نیز بهتر می گردد.قیمت برنج شیرودی امروز

برنج شیرودی در بازار بابل و فریدونکنار

برنج شیرودی در شهر بابل و فریدونکنار در مقیاس گسترده کشت می شود و فروش عمده این محصول درذاین شهر ها اتفاق می افتد بنابراین این دو شهر یکی از تامین‌کننده های بزرگ منطقه در زمینه این نوع برنج هستند.

برنج شیرودی در دسته ارقام پر محصول است و قیمت مناسبی دارد نسبت به  سایر ارقام و مزیت خاص خود را دارد. برای تهیه این محصول تماس بگیرید.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *