برنج

قیمت برنج ایرانی امروز یازده بهمن ۹۹

قیمت برنج ایرانی امروز

قیمت لوبیا قرمز در شیراز یعنی در تاریخ یازدهم بهمن ۱۳۹۹ نسبت به چند ماه اخیر و نسبت به سال گذشته افزایش زیادی داشته قیمت برنج به خصوص برنج ایرانی با کیفیت حتی در دو سه ماه اخیر چند هزار تومان افیزایش قیمت داشته است که از این افزایش قیمت برنج های وارداتی هم بی نصیب نبوده اند.

قیمت برنج ایرانی امروز

قیمت برنج ایرانی امروز

قیمت برنج ایرانی امروز نسبت به سال گذشته و ماه های گذشته بیشتر شده است قیمت برنج نیز همانند دیگر کالاهای اساسی از افزایش قیمت ها بی نصیب نبوده و در ماه های اخیر و از سال ۹۸ به صورت افزایشی بوده است به طوری که برنج شیرودی که قیمتش در دو ماه گذشته به حدود ۲۴ هزار تومان می رسید در حال حاضر به ۲۸۰۰۰ هزار تومان رسیده است.

برنج طارم محلی با قیمت ۲۸۰۰۰ هزار تومان فروخته می شد اما در بازار امروز قیمتش به ۳۵۰۰۰ تومان هم  رسیده است.
برای اطلاعات بیشتر از قیمت انواع برنج ایرانی می توانید از اینجا وارد شوید.

رنج قیمت انواع برنج ایرانی و خارجی

قیمت برنج ایرانی امروز

اگر بخواهیم در بین انواع برنج ایرانی ارزانترین آنها را معرفی کنیم برنج نیم دانه پر محصول را باید نام برد و در این بین بیشترین قیمت برنج در بین محصولات ایرانی برنج هشمی, طارم, صدری و کشت دوم بینام پر فروش ترین و بالاترین قیمت را در بین سایرین دارا میباشند .
اما ذکر این نکته ضروری است که فروش برنج ایرانی و قیمت آنها در بازار ایران تحت تاثیر عواملی از قبیل بورس این محصول در کشور می باشد که این نشان دهنده تمایل خانوار ایرانی به استفاده از محصولات با کیفیت ایرانی به جای محصولات وارداتی را دارد.

همچنین گفتنی است که قیمت برنج ایرانی امروز با توجه به اینکه این محصولات دارای کیفیت بسیار خوب می باشند و مردم ایران نسبت به این محصول توجه زیادی دارند می تواند برای اقتصاد ایران بسیار خوب و برای مردم کشور بسیار مقرون به صرفه باشد.

انواع برند های برنج

قیمت برنج ایرانی امروز

برنج ایرانی در برند ها و اسم های متفاوت با قیمت های متفاوت امروز عرضه می شود اما این برند ها آیا واقعا برنج اصل را به شما عرضه می کنند؟

برنج و لوبیا قرمز کیلویی محصولی است که تفاوت های زیادی در نوع و کییفیت آن وجود دارد و از هر منطقه ای و از هر گوشه و کنار نوعی از برنج با قیمتی متفاوت می تواند کشت و برداشت شود.
لذا توجه به این نکته ضروریست که برنجی اصل و با شناسنامه مشخض از فروشنده ای موجه خریداری شود.
انواع برند های معروف ممکن است در باب تولید و بسته بندی برنج وجود داشته باشد اما همیشه خرید از تولید کننده برنج در ارجحیت می باشد.

مجموعه باران جهت حمایت از تولید ملی و گسترش فرهنگ استفاده از کالای ایرانی در جهت خرید و فروش برنج ایرانی با کیفیت و با شناسنامه و رزومه مشخص در خرید و فروش برنج اصیل شمال کشور آماده ارائه خدمات قابل قبول به هموطنان عزیز در سراسر کشور و در خارج از کشور می باشد و ارسال برنج با کیفیت و یکدست با عطر و بوی ناب برنج شمال به سراسر کشور و حتی صادرات به کشور های دیگر انجام می شود. برای اطلاع از قیمت روز محصولات و خرید با ما در ارتباط باشید.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *