برنج

فروش تخصصی برنج عمده شمال با کمترین قیمت

فروش برنج عمده

فروش جو خراسان شمالی با کمترین قیمت و با بهترین شرایط و کیفیت و تنوع انواع محصولات برنج شمال از بهترین مزارع و به صورت بوجار شده و سورت شده در فروشگاه اینترنتی باران برای اعتماد به ما کافی است ما را تست کنید.

فروش برنج عمده شمال

فروش برنج عمده شمال

برنج طارم هاشمی محصول مرغوب شالیزارهای شمال است که استان گیلان خاستگاه اصلی این گونه بوده و در حال حاضر به صورت وسیع در گیلان و مازندران تولید می شود.

گونه ی هاشمی برنجی با دانه هایی بلند و طعم و عطر مناسب است که به دلیل فروش فوق العاده بالا در بازار فروش برنج ایرانی مورد استقبال کشاورزان قرار گرفته و در سالیان اخیر بسیاری از شالیزارهای شمال به تولید این رقم پرداخته اند.

یکی از کارهایی که در شالیزارهای مازندران رواج دارد کشت دوم برنج طارم هاشمی است که کشت دوم در مقایسه با کشت اول میزان عطر بیشتر و طعم بهتری برخوردار است. معمولا مرغوبیت کشت دوم از کشت اول بیشتر بوده و قیمت بالاتری نیز دارد.

نوع هاشمی از مرغوب ترین محصول کشت شده در مازندران و گیلان بوده و در بازار خرید و فروش عمده برنج ایرانی جایگاه بسیار خوبی دارد.

فروش برنج عمده شمال

قیمت برنج شمال

قیمت هر کیلوگرم انواع برنج ایرانی درجه یک هاشمی و صدری در بازار تهران بین ۲۴ تا ۳۰ هزار تومان، برنج دودی هاشمی بین ۳۰ تا  ۳۵ هزارتومان، برنج قهوه‌ای بین ۲۷ تا ۳۰ هزارتومان و برنج خارجی بین هشت تا ۱۱ هزار تومان شده است.

طبق آمارها مصرف سرانه برنج برای هر ایرانی بیش از  ۳۵ کیلوگرم محاسبه شده که با توجه به جمعیت ۸۳ میلیون نفری نیاز مصرفی برنج کشور نزدیک سه میلیون تن تخمین زده شده است که بخش عمده این محصول از محل تولید داخل و بخش اندکی از محل واردات تامین می‌شود.

سال ۹۷ نیز بیش از دو میلیون ۱۰۰ هزارتن برنج سفید از محل داخلی و بیش از یک میلیون و ۶۸۰ هزار تن برنج از محل واردات تامین شده بود.

فروش برنج عمده شمال

مشکلات فروش‌ عمده برنج شمال

بسیاری از خریداران عمده به دلیل حجم سفارش بالایی که دارند همواره نگران هستند و از یکدست بودن برنج مطمئن نمیباشند.

نگرانی آنها کاملا طبیعی است و ممکن است برنجی که به دستشان میرسد حاصل برداشت چند شالیکار باشد.

از اینرو بهتر است خرید خود را از مراکز معتبر و سایتهای شناخته شده انجام دهید تا هیچ گونه نگرانی درباره برنج خریداری شده نداشته باشید.

این مراکز جو در بازارگاه را از کشاورزان مورداعتماد و شناخته شده خریداری مینمایند و بهترین کیفیت را در اختیار خریداران عمده قرار میدهند.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *