برنج

فروش برنج نیم دانه شمال با قیمت ارزان

خرید برنج نیم دانه شمال

خرید برنج نیم دانه شمال  به دلیل قیمت مقرون به صرفه و کیفیفت خوب از گزینه هایی است که نسبت به برنج خارجی در اولویت است چرا که برنج های خارجی علی رغم ظاهر مناسب ارزش غذایی قابل توجه ندارند ولی برنج ایرانی مخصوصا برنج شمال و حتی خرید برنج نیم دانه شمال علاوه بر کیفیت بهتر می تواند با قیمت بهتر گزینه مناسبی باشد. یشنهاد مجموعه باران خرید این محصولات بجای محصولات مشابه خارجی می باشد.

خرید برنج نیم دانه شمال

برنج نیم دانه

بعد از تبدیل شالی به برنج، برنج را جهت یک دست شدن بوجاری(الک) می کنند. این نیم دانه ها حاصل گذر از ریزترین الک هستند. که کمترین قیمت را دارند. بسته به سلیقه، می توان در آش برنج و یا سایر غذاهایی که از برنج نیم دانه استفاده می شود، مصرف نمود.

خرید برنج نیم دانه شمال

خرید برنج نیم دانه شمال

همه ی برنج های ایرانی نیم دانه دارند در نتیجه مشتریان در هنگام خرید نیم دانه باید دقت کنند که در حال خریدن نیمه چه برنجی هستند و از آنجایی که امروزه قاطی کردن برنج و نیم دانه برنج خارجی در نیم دانه برنج های ایرانی باب شده است باید دقت نمایند که نیم دانه ای که می خرند ایرانی خالص باشد و مخلوط شده از چند برنج ایرانی نیز نباشد.

خرید برنج نیم دانه شمال

در هنگام خرید برنج نیم دانه شمال به یک سری نکات و مسائل دقت نمایید تا در معاملات تان ضرر نکنید.

  • حتما نیم دانه پاک شده بخرید
  • حتما بار خالص و بدون مخلوط بخرید
  • نیم دانه های معطر مشتری بیشتری دارند
  • نیم دانه با ظاهر مشتری پسند خرید کنید
  • بسته بندی ۱۰ کیلوگرمی برای مشتری جلوه خوبی دارد
  • دقت کنید بار بوی نم نداشته باشد
  • برنج های شکسته طارم و هاشمی بازار پسند هستند.

خرید برنج نیم دانه شمال

قیمت برنج نیم دانه شمال

قیمت برنج نیم دانه شمال با توجه به قیمت شلتوک (شالی) و قیمت برنج سالم مشخص می شود و در برخی از سال ها که محصول برنج خوب باشد برنج ها کمتر شکسته می دهند در نتیجه نیم دانه در بازار کم می شود و قیمت آن نیز بالا می رود که این اتفاق معمولا در سال های زراعی که کمبود آب وجود نداشته باشد می افتد زیرا وقتی برنج کم آبی نکشد دانه هایش کمتر می شکنند.

در شمال نیم دانه برنج های مختلفی وجود دارد و معمولا در استان گیلان نیم دانه برنج هاشمی و علی کاظمی را به فروش می رسانند و البته به مقدار بسیار بسیار محدودی نیم دانه از برنج صدری نیز در استان گیلان یافت می شود و چون در مازندران نیز نیم دانه برنج های طارم، ندا و شیرودی در بازار موجود است که در اکثرا مواقع به صورت مخلوط شده با هم به فروش می رسند.

 

البته برخی از افراد سودجو و بی مقدار هستند که نیم دانه برنج های پاکستانی را با نیم دانه برنج شمال مخلوط می کنند تا قیمت پایین تری به مشتری ارائه دهند و در عین حال سود بیشتری هم بکنند و یا برنج پاکستانی را با نیم دانه برنج شمال مخلوط می کنند تا با درشت کردن سایز نیم دانه ای که دارند توجه مشتری را جلب نموده و راحت تر و با سود بیشتر نیم دانه خود را به مشتری بفروشند.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *