برنج

فروشگاه عرضه مستقیم برنج طارم واقعی شمال

فروشگاه برنج طارم

فروشگاه برنج طارم در شمال کشور به صورت عرضه مستقیم از تولید کننده برنج طارم شمال. اگر دغدغه خرید برنج واقعی شمال را در سرتان دارید به فروشگاه اینترنتی برنج شمال در مجموعه باران سری بزنید. این مجموعه انواع برنج شمال خصوصا برنج طارم واقعی و مطمئن که از همه لحاظ قابل تضمین است در اختیار شما قرار می دهد.

فروشگاه برنج طارم

استرس های خرید برنج و راه های رهایی از آن 

برنج در دسته محصولاتی است که تشخیص اصل و تقلبی بودن آن برای مشتری مقداری سخت است.

در واقع ممکن است برخی فروشندگان سود جو انواع بی کیفیت برنج را به جای طارم اعلا بفروشند.
برای مثال: برنج شیرودی از نظر شکل ظاهری دانه بسیار شبیه به برنج طارم است و فروشندگان متقلب آنرا به جای برنج طارم می فروشند و یا برنج شیرودی را با برنج طارم مخلوط می کنند تا سرنخ کمتری به جا بگذارند.

لذا این امر می طلبد که فروشنده از مرجع مطمئنی خرید برنج خود را انجام دهد.
بهترین مرجع برای خرید برنج خرید از تولید کننده برنج و یا خرید از فروشندگان محلی برنج در همان شهر است که مورد اعتماد است و برنج را مستقیم از خود کشاورز به صورت مطمئن خریداری می کند.

فروشگاه برنج طارم

برنج طارم واقعی چیست و چگونه باید فهمید؟

برنج طارم یک گونه برنج عطری است با کیفیت پخت بسیار خوب اما برنج شیرودی عطر و طعم قابل توجهی ندارد و در دسته برنج پر محصول قرار می گیرد.
بنابراین مخلوط کردن این دو برنج کیفیت برنج طارم را بسیار کاهش می دهد چرا که برنج شیرودی پخت خوبی ندارد و بعد از پخت کمی سفت می شود.

خاستگاه اولیه برنج طارم از شهر طارم زنجان است این برنج عطر و طعم بی نظیری دارد و به همین خاطر در مزارع شمال کشور به صو رت وسیع کشت می شود.

برنج طارم خوب قد می کشد. و طعم بسیار لذیذی دارد و پخت آن برای پلو بسیار مناسب است.
و همینطور این برنج دانه هایی کشیده و به رنگ مایل به کرم می باشد.
برنج هاشمی خصوصیات شبیه به طارم دارد و بسیار شبیه به برنج طارم است اما باید دقت داشت که برنج هاشمی دانه های چاق تر و با عرض بیشتر ی دارد.

همچنین لازم به ذکر است که برنج طارم اقسام دیگری ندارد و برنج طارم فجر یا شیرودی و ندا وجود ندارد. و این اسم ها در حقیقت ساختگی هستند.
یا برای جلب نظر مشتری ایجاد شده اند.

فروشگاه برنج طارم

فروشگاه برنج طارم 

فروشگاه برنج طارم در شهر بابل که برنج مطمئن و تضمینی برنج طارم اصل را به شما عرضه خواهد کرد و هر گونه موردی از نظر اصل نبودن برنج را متقبل خواهد شد.

مجموعه برنج باران واقع در شهر بابل که در آن فروش عمده انواع برنج این منطقه و همینطور برنج بابلسر و فریدونکنار انجام می شود.
برنج هاشمی بابل و برنج طارم جزو بهترین های منطقه شمال به حساب آمده و ما در مقیاس عمده قادر به تامین برنج با کیفیت برای فروشندگان برنج در شهر های مختلف همینطور رستوران ها و آشپزخانه ها و فروشگاه های زنجیره ای در سراسر کشور می باشیم.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *