برنج

خرید برنج طارم هاشمی مازندران

خرید برنج طارم هاشمی بدون واسطه

قیمت برنج ایرانی یکی از مهم ترین عواملی است که  در سراسر دنیا به آن توجه می شود. حدود نیمی از مردم در دنیا از این ماده ی غذایی ارزشمند برای طبخ وعده های اصلی غذای خود استفاده می کنند. این گیاه خوراکی در انواع مختلف و برای مصارف متنوعی تولید و پرورش داده می شود. در ایران نیز انواع مختلفی از آن کشت می گردد و در مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. فروش برنج، خصوصا برنج ایرانی از مواد غذایی مورد علاقه ی ایرانیان محسوب می شود.

بسیاری از غذاهای ایرانی با استفاده از این ماده ی غذایی پر طرفدار، تهیه می شوند. به عنوان مثال، انواع خورش ها در کنار Rice خوش پخت ایرانی سرو می گردد. مردم در بسیاری از مواقع، استفاده از برنج را جایگزین نان می کنند. در این مطلب از فروشگاه اینترنتیشما را با برنج ارزان، ایرانی، پاکستانی، دولتی، هندی، قهوه ای، نیمه دانه، باران رایس شت دوم، از کارخانه، عمده و گیلان و قیمت تمام شده ی برنج آشنا می کنیم.

خرید برنج هاشمی

 

بهترین برنج شمال و ایرانی کدام است؟

برنج سفید و برنج قهوه ای از انواع محصولاتی است که آن ها را بسیار در فروشگاه ها دیده ایم. تفاوت برنج سفید و قهوه ای تنها در پوست آن هاست. هنگامی که پوست برنج را از آن جدا می کنند، دانه ای سفید رنگ به دست می آید و بیشتر مردم در ایران از این نوع استفاده می کنند.

برنج قهوه ای و خرید برنج نیمه دانه مورد استفاده ی بیشتر مردم در کشورهای آسیای شرقی می باشد. اما بهترین نوع برنج شمال، Rice با دانه های یکسان و یک رنگ می باشد. برنج شمال عطر و بوی مطبوعی دارد و از این رو می توان آن را به آسانی تشخیص داد. خوش پخت بودن آن از دیگر ویژگی های آن است. برای بررسی قیمت برنج ایرانی می توانید به فروشگاه اینترنتی باران رایس مراجعه کنید.

خرید برنج فجر

قیمت برنج طارم هاشمی مازندران کشت اول

برنج کشت اول در ابتدای سال، ماه فروردین شروع و در ابتدای ماه تیر برداشت می شود. برنج کشت اول در طبخ، خواص و قیمت برنج با کشت دوم متفاوت بوده که می توان گفت از مزایای برنج کشت اول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. پخت آسان و مناسب
 2. طعم و عطر خوشایند
 3. استفاده کم از سموم کشاورزی
 4. برداشت آسان
 5. قیمت مناسب
 6. کیفیت بسیار بالا
 7. سالم و بدون مواد مضرر

از برنج های کشت اول می توان به برنج هاشمی، برنج طارم، برنج صدری اشاره کرد؛ که می توانید برای خرید برنج های نام برده و استعلام قیمت برنج به فروشگاه اینترنتی گیلان کشت مراجعه کرده و خرید خود را انجام دهید.

قیمت برنج طارم هاشمی مازندران کشت دوم

بذر برنج کشت دوم پس از برنج کشت اول، کاشته و برداشت می شود. این برنج در فصل های پاییز و در ماه آبان کاشت می شود. برنج کشت دوم به این صورت است پس از برداشت برنج، زمین شخم زده و پس از استراحت زمین، بذر برنج کشت دوم در زمین قرار می گیرد. سپس مواد سمی به زمین جهت جلوگیری از آفات و رشد بهتر برنج، اضافه می شود.  از مزیت خرید برنج شمال کشت دوم می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. پخت بسیار خوب
 2. عطر و طعم بسیار خوشایند
 3. ظاهر مجلسی
 4. مرغوبیت بسیار بالا
 5. قیمت برنج مناسب

خرید برنج مازندران براساس نوع برداشت

یکی از پارامتر های مهم برداشت برنج، می توان به میزان برداشت در متراژ مشخصی از زمین می باشد. این امر موجب شده تا برنج ها براساس برداشت با یکدگیر متمایز بوده که موجب شده در قیمت برنج  و به دلیل میزان برداشت در خواص و ظاهر متفاوت است. بهتر است قبل از خرید برنج به نحوه برداشت آن دقت نموده و سپس خرید خود را انجام دهید. برنج ها براساس برداشت به دو دسته تقسیم شده که عبارت انداز:

 • نرخ برنج پرمحصول
 • نرخ برنج کم محصول

 

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *