برنج

خرید برنج رشت انواع با کیفیت

خرید برنج رشت

خرید برنج رشت, قیمت برنج فجر سوزنی, قیمت برنج فریدونکنار, قیمت برنج قهوه ای, قیمت برنج فجر, قیمت برنج دودی, قیمت برنج شمال, فروشگاه برنج ایران, فروش برنج شیرودی مازندران, خرید برنج طارم شمال, قیمت برنج هاشمی امروز, فروشگاه برنج ارگانیک, قیمت برنج وارداتی, انواع و قیمت برنج ایرانی, خرید برنج ایرانی, فروشگاه برنج در شمال

خرید برنج رشت

خرید برنج رشت

دارای ساقه بلندی است و به همین دلیل تنها در زمین های مرغوب قابل کاشت و پرورش می باشد. زمین مورداستفاده جهت کشت برنج هاشمی گیلان باید دارای مواد مغذی  و آلی بالایی باشد؛ در صورتی که توانایی شالیزار در حدی نباشد که بتواند تغذیه مناسبی برای برنج داشته باشد، برنج به مشکل برخورده و ساقه های آن روی زمین می افتد و برنج با کیفیتی بدست نمی آید.
شالیزارهای مناسب کاشت برنج هاشمی ممتاز گیلان در دلتای سفیدرود در استان گیلان واقع می باشد.
همان منطقه ای که اولین بار توسط کشاورز محلی یوسف هاشمی ( روستای چارپارخانه بخش خمام شهرستان رشت ) کشف، توسعه و ترویج داده شد.
برنج هاشمی ممتاز گیلان بهترین رقم برنج ایرانی می باشد که مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار گرفته است.
این نوع برنج علاوه بر داشتن قد مناسب از عطر و طعم مناسبی نیز برخوردار است.
برنج هاشمی ممتاز گیلان  با وجود قیمت بالاتر نسبت به سایر ارقام برنج ایرانی مورد اقبال عموم مشتریان قرار گرفته است. علت این امر را می توان کیفیت مطلوب و عطر و طعم مطبوع این نوع در مقایسه با سایر گونه های برنج ایرانی دانست.

خرید برنج رشت

برنج هاشمی فریدونکنار

برنج هاشمی فریدونکنار به نسبت برنج سایر مناطق استان مازندران مرغوب تر است در نتیجه قیمت آن با برنج هاشمی گیلان در یک سطح است و کیفیتش به برنج گیلان نیز نزدیک است. استان مازندان دارای خاک حاصلخیز و برنج با کیفیت همانند استان گیلان می باشد این دو استان در زمینه فروش برنج و کشت آن همکاری و سابقه زیادی دارند.

خرید برنج رشت

قیمت برنج هاشمی فوق اعلاء

قیمت برنج هاشمی فوق اعلاء که در گیلان کشت و تولید می شود در بازار های همین استان مشخص می شود و هر یک از تجار یا تولید کنندگان با سلیقه خودشان برنج هاشمی را بسته بندی می کنند.
معمولا برنج هاشمی گیلان را با گونی هایی که در چاپ آن ها عباراتی مثل هاشمی آستانه اشرفیه و یا هاشمی ممتاز مجلسی دیده می شود در بازار مشاهده می کنید.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *