برنج

خرید برنج به صورت عمده با قیمت استثنایی

خرید برنج به صورت عمده

خرید برنج به صورت عمده و مستقیم، همیشه از دغدغه های اصلی خریداران عمده بوده است.دسترسی بدون واسطه به تعداد زیاد فروشنده و مقایسه قیمت ها به علاوه ی پیا کردن معتبرترین آن ها همیشه دردسر های خاص خود را داشته است.بازار خرید و فروش عمده برنج ایرانی شمالی همیشه داغ بوده است و مشتریان فراوانی دارد.

خرید برنج به صورت عمده

برنج عمده ایرانی از کجا بخریم؟

اگر می‌خواهید برای اولین بار برنج عمده خریداری کنید یکی از سوالاتی که برای شما پیش می‌آید این است که از کجا چند تن برنج بخرید، به خصوص وقتی که با بازار برنج آشنایی ندارید. شما می‌توانید برای خرید برنج به صورت عمده و تناژ به کارخانه‌های برنجکوبی شمال مراجعه کنید و یا به یکی از بازارهای برنج ‌فروشی در شهرهای شمالی کشور بروید و یا حتی از عمده‌فروشان شهر خود برنج مورد نیاز خود را تهیه کنید.

اما مهم‌ترین نکته در این میان اعتماد به فردی است که قصد خرید از او را دارید. چرا که تقلب در بازار برنج زیاد است و اگر آشنا نباشید و یا از فرد قابل اعتمادی خرید نکنید ممکن است گرفتار یک خرید بد شوید.

ما  با شناسایی کشاورزان و کارخانه‌های معتبر و قابل اعتماد می‌توانیم به شما برای خرید برنج ایرانی کمک کنیم و کارمزدی را بابت این خدمات دریافت کنیم.

خرید برنج به صورت عمده

اول آشنایی بعد خرید عمده برنج شمال!

با وجود ارقام هندی و پاکستانی، ذائقه ی بسیاری از مردم به برنج ایرانی متمایل است که بازار خرید و فروش عمده برنج را پررونق کرده است. از انواع تجاری با محبوبیت زیاد می توان به نوع طارمی و نوع طارم هاشمی اشاره کرد که از بهترین انواع برنج ایرانی به شمار می روند.

مرغوبیت بالای این ارقام، داشتن طعم و بوی مناسب و خوش پخت بودنشان باعث محبوبیت بالای برنج هاشمی و تمایل به خرید در میان مصرف کنندگان شده است. بازار تولید و خرید و فروش برنج طارم هاشمی در استان گیلان و مازندران بوده و بهترین انواع برنج شمال در این استان ها تولید می شوند.

با توجه به بازار بسیار مناسب خرید عمده برنج در کشور، برنج ایرانی را در مناطق مختلفی از کشور مانند شمال و جنوب تولید می شود.

با توجه به نوع بذر و محل تولید، برنج ایرانی دارای انواع مختلفی است که هر کدام از آن ها دارای ویژگی های خود هستند.

از مرغوب ترین انواع برنج ایرانی می توان صدری و طارم را نام برد که در سطح وسیعی تولید می شوند و هر کدام از آنها با توجه به محل کشت انواع مختلفی دارند.

در بازار  با نام های مختلفی روبه رو می شویم:

انواع هاشمی، دم سیاه، شاه پسند و کاظمی، از زیر مجموعه های برنج صدری محسوب شده و همه ی انواع صدری کشیده تر از انواع طارم هستند.

‌ بیشتر انواع صدری در استان گیلان تولید شده و در مقابل بیشتر انواع برنج طارم در استان مازندران در سطح وسیعی تولید می شوند.

انواع برنج طارم شامل دیلمانی، بینام،  عنبربو، رشتی و محلی را نام برد. نوع طارم از انواع  صدری، دارای دانه هایی چاق و کوتاه تر می باشد. انواع دیگری از این محصول نیز هستند که از دو رگه گیری پرورش می یابند. محصول های دو رگه معمولا عطر و بوی کمتری نسبت به دو دسته ی اصلی دارند.

خرید برنج به صورت عمده

 

قیمت برنج عمده ایرانی

قیمت برنج تناژ و عمده ایرانی از ۱۲ هزار تومان برای برنج ندا و همچنین نیم دانه برنج‌های درجه یکی مثل هاشمی و طارم شروع شده و تا کیلویی ۲۰ هزار تومان برای برنج هاشمی و طارم درجه یک افزایش می‌یابد.

قیمت برنج ایرانی به عوامل مختلفی بستگی دارد که در مقاله عوامل موثر بر قیمت برنج ایرانی می‌توانید بیشتر درباره آن‌ها مطالعه کنید.

اما به طور خلاصه قیمت برنج بر اساس عرضه و تقاضای فصلی، منطقه کشت برنج، درصد شکسته و همچنین خالص بودن و کیفیت برنج تغییر می‌کند و ممکن است که دو برنج هاشمی اختلاف قیمت چند هزار تومانی داشته باشند که مهم‌ترین علت آن اختلاف کیفیت این دو برنج باشد. برای دیدن قیمت برنج هاشمی کلیک کنید.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *