برنج

خرید با اطمینان برنج اصل شمال تضمینی

برنج اصل شمال

برنج اصل شمال با کیفیت و ضمانت اصالت کالا دغدغه بسیاری از مشتریان ماست. اینکه چطور میتوان برنج اصل و با کیفیت از تقلبی تشخیص داد مسئله ای است که بسیار مهم است. چرا که متاسفانه  این روز ها برخی از افراد متقلب و سود جو انواع برنج بسته بندی خارجی را در بسته بندی ایرانی به مشتری عرضه می کنند.

برنج اصل شمال

تقلب در کار فروش برنج 

برنج محصولی است که اغلب افراد سودجو میتوانند در فروش آن تقلب کنند و متاسفانه این کار اغلب صورت می گیرد. فروشندگان برنج اغلب بسته بندی های برنج های خارجی را عوض کرده و در غالب برنج ایرانی به افراد می فروشند.
برنج خارجی مطمئنا کیفیت برنج ایرانی را نخواهد داشت. و مصرف کننده های برنج از جمله رستوران ها و مراکز عرضه مواد غذایی متاسفانه پول برنج ایرانی را می دهند ولی برنج خارجی بی کیفیت به مشتریان خود می دهند. و این باعث کاهش کیفیت کارشان خواهد شد.

برنج اصل شمال

خرید برنج اصل شمال 

برنج ایرانی اغلب دارای عطر و بوی مشخصی است برای تشخیص آن کافی است ببینید که عطر و بو دارد یا خیر به غیر از انواع پر محصول که عطر  کمی دارند. برنج های ایرانی خوب پخت می شوند و خوب هم قد می کشند.
برنج ایرانی خوب بعد از پخت و سرد شدن سفت نمی شود و اغلب نرم و لذیذ است.
برای خرید برنج اصل شمال همیشه سعی کنید از فروشندگان محلی برنج در شهر های شمالی که اطمینان کافی به آنها وجود دارد خرید تان را انجام دهید.
ما در مجموعه باران در شهر بابل استان مازندران سعی داریم بهترین برنج شمال که اصالتش تضمین شده باشد در اختیار مشتری قرار دهیم.
ما می دانیم اعتماد کردن مشتری برای خرید کار آسانی نیست و لی نهایت سعیمان را در امر انجام خواهیم داد تا بتوانیم خرید لذت بخشی را برای مشتری خودمان فراهم کنیم.

برنج اصل شمال

 

تضمین اصالت

[hwgold-dash bcolor=”#fd7″ align=”right” ] تضمین اصالت کالا از مواردی است که در مجموعه باران در دستور کار قرار داده شده است تا مشتری با خیال راحت به خرید محصول انتخابی خود بپردازد. ایجاد روابط همراه با صداقت با مشتری و همراه بودن با مشتری و رفع نیاز واقعی مشتری از اهداف ما می باشد.[/hwgold-dash]

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *