برنج

برنج پاکستانی قیمت مناسب

فرق برنج پاکستانی و هندی

برنج پاکستانی قیمت مناسب با کیفیت خوب را باید از جایی که سر منشا میباشد پیدا کرد.
بسیاری از برنج هایی که در شرکت ها

برنج پاکستانی قیمت مناسب

فروش اینترنتی برنج پاکستانی قیمت مناسب

امروزه فروشگاه های اینترنتی نقش عظیمی در تامین نیاز های غذایی مردم دارند. این فروشگاه انواع و اقلام محصولات غذایی را به صورت کلی و جزئی در اختیار مردم قرار می دهند. یکی از اساسی ترین ارقام محصولات غذایی را فروشگاه های توزیع انواع برنج خارجی مرغوب تامین می کنند. این فروشگاه ها انواع گسترده ای از برنج های خارجی را با مرغوبیت و کیفیت مختلف برند های گوناگون را هم به صورت حضوری یا مستقیم و نیز غیر حضوری و اینترنتی عرضه می کنند.

اکثریت انواع برنج های خارجی وارداتی از کشور های پاکستان، هند و تایلند وارد بازار های کشور می شود. به دلیل قیمت پایین آن نسبت به برنج ایرانی مصرف این برنج ها در کشور رواج بسیاری دارد.
لازم است که معرفی نسبتا کاملی از انواع برنج وارداتی و خارجی به ایران را بشناسیم.
برنج هندی؛ کشور هندوستان یکی از تولیدکنندگان بزرگ برنج در جهان است. فروش بالای برنج هندی در جهان سبب روند افزایشی این برنج در بازار های صادرات جهانی شده است. ویژگی های بارز این برنج ارزان بودن و قد کشیدن زیاد آن است. در ایران از این برنج بیشتر در رستوران ها استفاده می شود و روش پخت آسانی دارد.

برنج پاکستانی قیمت مناسب

برخی از برندهای تولیدی برنج هندی شامل:

برنج شعله، مژده، طبیعت، هاتی کارا قرمز، آشپزباشی، سر آشپز، خاطره، محسن کیسه قرمز، علی بابا، کلاسیک، سندباد، ملکه و … می باشند هر کدام آن ها از لحاظ کیفیتی درجه بندی مختلفی دارند.

برنج پاکستانی؛ برنج پاکستانی در کشورمان رواج بالایی دارد، می توان گفت که شبیه برنج هندی است. برنج پاکستانی بو و عطر کمی دارد بر عکس برنج هندی که بو و عطر ندارد. این نوع برنج نیز روش پخت آسان دارد.
برخی از برندهای تولیدی برنج پاکستانی شامل:
برنج تاج محل، مازیار آبی، آسیا طلایی آبی، پرسپولیس، ثنا زرد، بهار نارنج، هورا زرد، کوهیار، هایلی، سمیر، ذهب محسن سفید، رونق، آپاچی و… می باشند.

برنج تایلندی؛ برنج تایلندی به خاطر آب و هوای مطلوب و مناسبی که دارد جزء کشور های مناسب برای کشت برنج است. پخت برنج تایلندی همراه با عطر و بوی خوش و ملایمی است همچنین این برنج دانه های بلند و نیمه شفافی دارد.
برخی از برندهای تولیدی برنج پاکستانی شامل:
برنج وارداتی تایلندی هومالی، افتخار قرمز، شاهی، برند بره نشان و …است.

برنج پاکستانی قیمت مناسب

خرید برنج پاکستانی در بابل

خرید برنج خارجی در کشور ما بیشتر بخاطر قیمت مناسب آن رواج دارد. البته بسیارند برنج های خارجی که کیفیت و مرغوبیت بالایی دارند، طبیعتا هر محصولی به لحاظ کیفیت رتبه بندی شده است که برنج های خارجی نیز از این قاعده مستثنی نیستند.
برنج هندی از لحاظ کیفیت درجه بندی شده است. برنج هندی مرغوب درجه یک نسبت به درجه دو و سه برتری بالایی از نظر عطر و بو، قد کشیدن دانه دارند. خرید برنج هندی خارجی در بسته بندی های متنوع و اغلب ۱۰ کیلویی انجام می گیرد. برای خرید برنج هندی مرغوب خارجی خریداران گرامی می توانند از طریق این فروشگاه انواع برنج ۱۰ کیلویی را با بسته بندی های تمیز و با کیفیت سفارش و خریداری نمایند.

 

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *