برنج

برنج هاشمی سلطنتی و دانه بلند سفارشی با قیمت مناسب

برنج هاشمی سلنتطی و برنج هاشمی دانه بلند که دو مورد از بهترین محصولات این مجموعه به حساب می آیند و به ذلیل اینکه بسیار خوب قد  می کشند و عطر بسیار خوبی دارند برنج ممتاز و نمونه ما محسوب می شوند. برنج هاشمی سلطنتی که بسیار خوشپخت و خوش عطر می باشد دارای قیمت مناسب و مقرون به صرفه است که برای انواع مهمانی ها مصارف شخصی در منزل و غیره کاربرد دارد.

جایگاه برنج هاشمی سلطنتی در بین مردم ایران

برنج هاشمی سلطنتی

اصولا در ایران دو نوع برنج ایرانی و خارجی مورد مصرف قرار می گیرد که بیش ترین استفاده و مصرف در بین برنج های خارجی انواع برنج هندی و پاکستانی می باشد.
اما در کشور ما برنج بومی ایرانی نیز از سرانه مصرف بالایی برخوردار بوده برنج ایرانی که از کیفیت و طعم بسیار بالایی برخوردار می باشد شامل انواع برنج های دانه بلند و گرد می باشد.
برنج هاشمی سلطنتی که از انواع برنج های دانه بلند محسوب شده و همانطور که از اسم با مسمایش بر می آید بسیار خوب قد می کشد در عین حال که عطر وطعم دلپذیری دارد.

اگر به دنبال برنج با کیفیت و ایرانی می گردید که همه آیتم های کیفی برنج را داشته باشد باید حتما از برنج هاشمی سلطنتی را تست بفرمایید.

قیمت برنج هاشمی سلطنتی

برنج هاشمی سلطنتی

برنج هاشمی سلطنتی ما دارای قیمت بسیار مقرون به صرفه می باشد با توجه به اینکه برنج هاشمی در این مجموعه به صورت مستقیم از تولید کننده های نمونه مازندران و گیلان تهیه می شود بهترین برآیند کیفیت را دارد و شما به لحاظ کیفیت از هر جانب با خیال راحت می توانید اقدام به خرید این محصول کنید.

انواع برنج هاشمی سلطنتی

برنج هاشمی سلطنتی

انواع برنج هاشمی سلطنتی در این مجموعه که شامل برنج دودی, قهوه ای و برنج هاشمی سرد و گرم که در این مجموعه موجود است و برای این منظور شما می توانید با ما تماس بگیرید تا شما را با انواع محصولات و قیمت آنها بیشتر آشنا کنیم.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *