برنج

برنج فله سنتی استخوانی مازندران

قیمت و خرید برنج هاشمی درجه یک گیلان

خرید و فروش برنج فله شمال سبت به برنج‌های بسته‌بندی شده ارای قیمت مناسب‌تر و همچنین کیفیت بالاتری ی‌باشند چون ین بسته بندی‌ها قیمت نهایی برنج رو بالاتر برده و اندکی هزینه بالاتر جهت برندسازی یجاد می‌شود.

برنج فله

برنج فله سنتی شمال

شاید برای شما پیش آمده باشد که ه شمال مسافرت کرده باشید و در مغازه‌ها برنج به صورت فله در کیسه‌های ۷۰ کیلویی موجود بوده و و شما از فروشنده درخواست کرده‌اید که مقدار مورد نظر را برای شما وزن کند و شما رید خود را به این شکل انجام داده‌اید.

برنج فله شمال در این مجموعه به همین شکل برای شما در نظر گرفته شده است ما می‌توانید به هر شکل که خواستید و در هر وزنی سفارش خود را داشته باشید.

برنج فله

انواع برنج شمال به صورت فله

اقسام مختلف برنج شمال ی‌تواند به صورت فله خرید و فروش شود و هیچ محدودیتی برای فروش فله برنج شمال وجود ندارد انواع و اقسام برنج فله شامل برنج طارم هاشمی فله برنج کشت دوم امراللهی فله که به صورت وزن‌های مختلف در اختیار مشتریان محترم قرار خواهد گرفت.

برنج طارم فجر به صورت فله و برنج شیرودی به صورت فله همینطور برنج ندا به صورت ز جمله محصولات ما در این مجموعه می‌باشد معنی برنج فله در واقع این است که برنج به صورت بسته‌بندی نبوده و مشتری به دلخواه وزن برنج را تعیین کند ما در این مجموعه این امکان که مشتری بتواند دون بسته‌بندی مخصوص برند فروشنده خرید خود را انجام دهد به وجود آورده‌ایم.

برنج فله

کیفیت برنج فله استخوانی

برنج شمال که به صورت فله ارائه می‌شود برای مشتریان برنج سفید و خوش رنگ می‌باشد این نوع برنج ارای دانه‌های قلمی بلند و باریک هستند که رنگ سفید مایل به کرم دارند.

رنگ دانه‌های برنج شمال باید سفید روشن باشد و نباید رنگ آن تیره باشد که گویای کیفیت الای این محصول می‌باشد.

برنج شما ل باید بعد از طبخ خوب قد بکشد و کاملاً نرم باشد برنجی که بد هست طبخ شدن لاستیکی باشد یا کمی سفت باشد در اینکه برنج اصلی و اورجینال شمال ایران باشد باید شک کرد. البته ازم به ذکر است که برنج‌های پر محصول بعد از سرد شدن ممکن است کمی خشک شوند اما وقتی که درست طبخ شوند در هنگام صرف شدن کاملاً لذیذ و نرم هستند.

برنج فله

خرید برنج فله برای فروشنده محلی

آیا فروشنده محلی منطقه خود هستید و و به دنبال خرید برنج به صورت فله و جور کردن بار خود هستید برنج فله شمال ی‌تواند یک محصول خوب برای فروشگاه کوچک شما باشد که مشتریان بتوانند با مراجعه به شما مقداری از خرید برنج خود را از شما انجام دهند.

شما می‌توانید به راحتی مقداری در حدود ۲۰۰ کیلو برنج را در فروشگاه محلی خود نگهداری کنید و آن را به صورت فله به مشتریان خود بفروشید این یک تجارت پرسود برای شما خواهد بود و ریسکی برای شما متوجه نخواهد شد.

بهترین نوع برنج به صورت فله

بهترین نوع برنج فروش به صورت فله در فروشگاه‌های محلی برنج طارم هاشمی می‌باشد این برنج کیفیت و پخت خیلی خوبی دارد و مورد پسند اکثر مشتریان شما می‌باشد.

برنج طارم هاشمی ارای دانه‌های بلند و سفید رنگ ی‌باشد همچنین انه‌های این برنج چاق و اندازه بزرگی دارد که بعد از پخت نیز این اندازه بزرگتر شده و شکل بسیار زیبایی را به پلو می‌دهد.

علاوه بر همه این‌ها برنج طارم هاشمی دارای عطر بسیار دلپذیری است که در میان برنج‌های ایرانی نحصر به فرد می‌باشد و هر مشتری که یک بار از آن استفاده کند کاملاً مجذوب خواهد شد.

برنج دیگر که می‌توان برای فروش فله پیشنهاد داد برنج فجر شمال می‌باشد برنج فجر شمال همانند برنج طارم هاشمی یک برنج عطری و با کیفیت است پخت و کیفیت انه‌های آن بسیار بالاست و می‌توانند برای مشتریان شما جذاب باشد.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *