برنج

برنج فروشی شمال عرضه برنج خالص و معطر

برنج فروشی شمال در شهر بابل عرضه انواع برنج معطر و خوش طعم که هر مشتری را راضی می کند. برنج شمالی اصل که مستقیما از کشاورز خریداری شده و به دست شما مصرف کننده محترم رسانده خواهد شد. مرکزبرنج فروشی باران در شهر بابل آماده قبول هر نوع سفارش برنج از سراسر کشور می باشد.

برنج فروشی شمال

تقلب در برنج فروشی

برنج فروشی شمال

فروش برنج شمال در شهر هایی از قبیل تهران, کرج, قم, اصفهان, مشهد و تبریز همیشه مورد استقبال بوده است. اما مشکل اینجاست که برنج محصولی است که در آن تقلب زیاد صورت می گیرد و به عناوین مختلف صنف و کسبه بازار سعی در تقلب در کار فروش برنج هستند.

 

برای مثال برنج پر محصول شیرودی را با برنج طارم به دلیل شباهت ظاهری اش با برنج طارم قاطی می کنند و آب از آب تکان نمی خورد. و مشکل زمانی مشخص می شود که برنج طبخ می شود و طعم برنج و پخت آن به برنج طارم نمیماند.

لذا بسیاری از هموطنان که در صدد خرید برنج اصل و خالص هستند. و متاسفانه نمی توانند به برنج فروشان محلی اعتماد کنند.
به همین خاطر نیاز است که یک مرجع تخصصی که آشنا به کار برنج باشد و تمام زیر و بم کار را بداند وارد شود و برای حل این مشکل چاره ای بیندیشد.

برنج فروشی شمال

برنج فروشی شمال

ما در مجموعه باران سالها به واسطین فروش برنج در شهر های مختلف برنج می فروختیم اما به این فکر افتادیم جهت گسترش کار خود و همچنین برای خدمت به مشتریان محترم که خواهان برنج اصل شمال هستند فروش اینترنتی محصولات خود را آغاز کنیم. در این راستا ما تمام توان خود را جهت ارائه بهترین خدمات به مشتری به کار گرفته و تمام تلاشمان را به کار می گیریم. برای اطلاع از انواع محصولات و قیمت آنها از طریق شماره تلفن پایین صفحه با ما در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *