برنج , برنج فجر

برنج فجر اقتصادی برای رستوران و تالارها

برنج فله

برنج فجر اقتصادی  بهترین برنج ایرانی برای رستوران های و تالارهای ایرانی است زیرا این برنج هنگام پخت نمی‌شکند و به خوبی قد می‌کشد و بعد از پخت کاملا به رنگ سفید و روشن درمی‌آید. این برنج یک نوع برنج عطری نیز می باشد که قیمت آن از برنج طارم محلی و یا طارم هاشمی ارزانتر است.

برنج فجربهترین برنج عطری برای پخت در رستوران ها و تالارها

برنج فجربرای مواقعی مصرف می شود که عطر و طعم برنج مقدم بر قیمت آن است. هر ساله برنج فجر به عنوان پر کشت ترین در استان مازندران و گیلان انتخاب می شود. هر کسی که از برنج فجر استفاده کرده باشد، طعم و عطر آن را در خاطر خود برای همیشه به یادگار خواهد داشت. ساختار منظم و قد کشیده این برنج به همراه پخت راحت آن باعث شده تا هر ساله سفارشات زیادی برای این نوع برنج  برای رستوران ها و تالارها باشد.از این رو بهترین برنج برای رستوران و تالارها است

برنج فجر

 

نحوه ی تشخیص برنج فجر ایرانی از برنج های خارجی چیست؟

صاحبان رستوران ها و یا مسئولین خرید رستوران ها در خرید برنج ایرانی فجر باید به چند پارامتر مهم توجه کنند. زیرا شباهت برنج فجر ایرانی به برنج های خارجی منجر به این شده است تا خیلی از کلاهبرداران برنج خارجی یا ترکیب برنج خارجی و فجر را به نام برنج فجر ایرانی بفروشند برنج فجر ایرانی شکل و قالب سوزنی دارد (دو سر سوزنی است) بنابراین اغلب به آن برنج فجر سوزنی می گویند ولی بخاطر استحکام برنج فجر اعلاء در مقابل جوشیدن و قدرت پخت بالا به آن برنج فجر استخوانی نیز گفته می شود. اما برنج های خارجی کمی چاق تر و درشت هستند و به شکل سوزنی نیستند.

خرید برنج شیرودی

عطر و بوی برنج ایرانی در رستوران و تالارها

عطر و بوی برنج ایرانی در محیط رستوران و تالار موجب ذوق و شوق بیشتر مشتریان خواهد شد. تشخیص برنج مرغوب ایرانی با نمونه‌های بی کیفیت خارجی برای افراد بسیاری از جامعه ساده می‌باشد. بنابراین برای پیشرفت کاری و هر چه بهتر شدن غذاهای رستوران خود به دنبال خرید برنج با کیفیت ایرانی باشید. برنج های ایرانی انواع بسیار گوناگونی در رنج قیمت های متفاوتی دارند. اعم از برنج محلی و برنج های پر محصول که به طور قطع تراریخته نبوده و ارزش غذایی ویژه‌ای نیز دارند.

 

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *