برنج

برنج طارم خرید و فروش اینترنتی

خرید و فروش برنج طارم

برنج طارم شمال از خوش عطرترین برنج های وشمال است میزان پخت برنج طارم دوبرابر بیشتراز برنج های دیگر است برای همین خیلی به صرفه تر است تا رستوران ها از این برنج استفاده کنند چون از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر است باران رایس در استان مازندران برای خرید و فروش برنج در خدمت تمام عزیزان است

برنج طارم شمال

کیفیت برنج طارم شمال

بهترین برنج مصرف روزانه هر خانوار طبق سلیقه ی خانواده مبنی بر عطری بودن، پرمحصول بودن و سایر فاکتورها مشخص می شود. برای مثال برای ادارات و مجالس، بهترین برنج ایرانی ، برنجی است که بعد از پخت حجم زیادی داشته باشد.

در نهایت انواع برنج شمال به علت کشت در منطقه ای با آب و هوا و خاک حاصل خیز دارای عطر و بوی مطبوع هستند و باب میل و سلیقه هر مصرف کننده ای می باشند. برنج آستانه اشرفیه، برنج پرمحصول گلستان، یرنج طارم مازندران و انواع برنج شمال در نوع خود بهترین هستند.

برنج طارم شمال

انواع برنج شمال

برنج های شمال کشور در استان گیلان، گلستان و مازندران کشت می شود. بهتر است بدانید که  انواع برنج ایرانی که در این مناطق کشت می شوند، مطابق شرایط آب و هوایی، جنس خاک زمین های کشاورزی، سم و کود های مصرفی و نوع رسیدگی،  از عطر و طعم مختلفی برخوردار هستند.

یعنی حتی ممکن است برنج طارمی که در مازندران کشت می شود با برنج طارم آستانه اشرفیه، عطر، طعم و کیفیت متفاوتی داشته باشد.

برنج طارم شمالبرنج طارم شمال

بهترین برنج عطری ایرانی

بهترین برنج عطری ایرانی در یک استان  یا در یک شهر خاص کشت نمی شود. هر برنجی مطابق محلی که در آن کشت می شود، بهترین برنج عطری محسوب می شود. برنج هایی که در گیلان کشت می شوند از عطر و طعم خاصی برخوردارند. هم چنین برنج های مازندران، بهترین برنج های عطری در نوع خود هستند.

از طرفی عطر برنج، کیفیت برنج است و فاکتورهای کیفی را نمی توان اندازه گیری کرد. یعنی نمی توان به برنج آستانه اشرفیه یا برنج فجر گلستان نمره ای داد. اما در یک مقایسه کلی، بهترین برنج ایرانی را می توان برنج طارم محلی و برنج علی کاظمی دانست و از هر مصرف کننده ای که یک بار از این نوع برنج ها خورده باشد سوال کنید، با یکی از این دو نوع برنج، به عنوان بهترین برنج عطری ایرانی مواجه خواهید شد.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *