برنج

برنج شمال عمده و قیمت

خرید مستقیم بهترین برنج شمال

اگر به دنبال برنج شمال عمده هستید حتماً باید استعلام قیمت را از کارخانه داشته باشید. قیمت برنج و استعلام آن از کارخانه بهترین روش برای قیمت گیری برنج می‌یمت برنج شمال ع

قیمت عمده برنج معمولاً در ماه‌های مختلف سال متغیرمی‌باشد اکثر برنج‌های شمال در فصل بهار معمولاً قیمت بالاتری ا نسبت به سایر فصل‌ها دارا می‌باشند بنابراین بهتر است که قبل از فصل بهار خرید برنج سالانه خود را انجام دهید برنج شمال به قیمت عمده

قیمت عمده برنج هاشمی

برنج هاشمی از جمله برنج‌های با کیفیت شمال می‌باشد که قیمت بازار آن ا قیمت کارخانه و قیمت عمده متفاوت می‌باشد قیمت عمده این نوع برنج به دلیل هش هزینه‌های بسته‌بندی و ارسال در واقع ایین‌تر از قیمت خورده فروشی می‌باشد

برای مثال اگر قیمت خرده فروشی برنج هاشمی ۸۴ هزار تومان باشد قیمت عمده ای نوع برنج ۷۹ هزار تومان ی‌باشد

برنج هاشمی از جمله برنج‌هایی می‌باشد که در شمال کشور کشت بالایی دارند و محصول آن در سراسر طول سال در دسترس است

اگر به دنبال برنج با کیفیت و ارزان هستید برنج هاشمی پیشنهاد خوبی می‌باشد

معمولاً خرید عمده برنج برای موسسات ارخانه‌ها و راکز رستوران انجام می‌شود که پیشنهاد ما برای خرید برنج برنج هاشمی  برنج فجر می‌باشد و قیمت عمده مقرون به صرفه دارند.

برنج شمال به قیمت عمده

خرید برنج عمده و ارسال به شهرستان

خرید برنج به صورت عمده معمولاً در مقدار یک تن ۲ تن به بالا انجام می‌شود و توسط خواربار فروشان  شهرستان‌های مختلف انجام می‌شود شما برای خرید برنج به صورت عمده نیاز است که حتماً از مرجع تخصصی آن برنج را خریداری کنید.

شما برای اینکه در کار خرید و فروش برنج به صورت عمده موفق باشید باید وع برنج‌هایی رو انتخاب کنید که قابل قبوله مصرف کننده و دارای قیمت مناسب باشد تا مشتری بتواند در دفعات بعدی با خیال راحت از شما خرید کند.

برنج شمال به قیمت عمده

قیمت عمده برنج شیرودی

برنج شیرودی از جمله برنج‌های پرمحصول شمال می‌باشد که مورد توجه بسیاری از تاجران برای خرید و فروش عمده قرار می‌گیرد این نوع برنج برنج مجلسی و خوش طعمی و به وجود می‌آورد که قابل قبول برای مصرف ر رستوران‌ها و مراکز اداری مثل انشگاه‌ها و یمارستان‌ها می‌باشد.

قیمت ارزان و باب طبع بودن این دو برنج باعث شده که بیشترین ارسال عمده و خرید عمده از این نوع برنج انجام شود.

برنج شیرودی از لحاظ کیفیت از لحاظ کیفیت کیفیت خوبی دارد اما عطر آن سبت به برنج‌های دیگر شمال پایین‌تر می‌باشد.

طریقه مصرف این نوع برنج به این شکل است که مقداری از این برنج را با برنج هاشمی که خصوصیات طبخ مشابه دارند خلوط می‌کنند تا کیفیت پخت آن بهتر شود.

برنج فجر شمال عمده

 برنج فجر شمال انتخاب خوبی برای خرید و فروش عمده ‌باشد که از جمله برنج‌های مرغوب شمال کشور است این نوع برنج بعد از برنج هاشمی از لحاظ عطر و طعم از بقیه برنج‌های پرمحصول کیفیت بالاتری دارد قیمت ارزان و عطر و طعم خوب باعث شده که این نوع برنج محبوب خریداران عمده برنج و فروشندگان عمده برنج در شهرستان باشد.

برنج شمال به قیمت عمده

برنج شمال به قیمت عمده

برای خرید برنج به قیمت عمده شما نیاز است که حتماً با تولید کننده این محصول آشنا شوید که بتوانید مقادیر زیاد این نوع برنج را در دسترس داشته باشید تولید کنندگان عمده محصول اغلب در شهرستان آمل فریدون کنار با بل بابلسر و جویبار حضور دارند رنج‌های درجه یک مازندران در این شهرها موجود است ما می‌توانید با سفارش مقادیر بالای برنج شما  خرید با قیمت عمده بهره‌مند شوید.

خرید برنج به صورت عمده در این مجموعه به صورت نقد نجام می‌شود که مقدار سفارش ز طریق مشتری تعیین می‌شود.

کمترین میزان سفارش از یک تن و دو تن شروع می‌شود.

 

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *