برنج امرالهی کشت دوم شمال

خرید و فروش مستقیم انواع برنج شمال سنتی و از تولید به مصرف برای استفاده و فروش در انواع فروشگاه ها و مراکز خرید برنج.

برنج کشت دوم شمال

برنج شمال سنتی و ارزان

خرید برنج کشت دوم شمال  با قیمت ارزان و کیفیت درخور مشتری در نمایندگی برنج ما باعث شده است که فروشندگان زیادی درخواست همکاری به ما بدهند این نوع برنج که شامل برنج امرالهی و برنج طارم می باشد دارای پخت بسیار خوب می باشد که مشتریان را مطمينا راضی می کنند برنج امرالهی که بسیار شبیه به برنج کشت دوم می باشد و از قیمت بسیار خوبی برخوردار است در بورس برنج بسیار پر طرفدار است.

برنج کشت دوم شمال

خرید برنج طارم شمال

برنج طارم از دیرباز در مازندارن و گیلان کشت شده است و معرف حضور اکثر مشتریان می باشد از طعم و عطر بسیار عالی و بی نظیر است.

این برنج به خاطر کیفیت ممتازش معروف است که در این مجموعه به قیمت بسیار مناسب برای خرید عمده به همکاران محترم فروخته خواهد شد.

برنج کشت دوم شمال

محصولات برنج در مجموعه برنج باران

در این مجموعه که انواع مختلف برنج شمال به فروش می رسد برای خریداران عمده تخفیف های بسیار خوبی در نظر گرفته شده است خرید به صورت تناژ با قیمت باور نکردنی میباشد که شما از هیچ فروشگاهی نمی توانید آنرا تهیه کنید.

برنج ما بهترین برنج می باشد که ما به کیفیت برنج خود ایمان داریم و از اینکه شما مشتری محترم ما را انتخاب می کنید از شما سپاس گذاریم و نهایت سعی ما بر این است که بهترین ها را برای بهترین ها مهیا کنیم.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما